Üsküdar Böcek İlaçlama

Üsküdar ilçemiz kültürel bakımdan oldukça zengin bir tarihi mirasa sahip olan eşsiz ilçelerimiz arasında beklide birinci sırada yer almaktadır. Tarihi zenginlikleri o kadar fazladır ki zaman içerisinde Üsküdar kültürü denilen bir kavram ortaya çıkmıştır. Bu yapısı nedeni ile  bu ilçemiz bazen, hattatlar şehri, bazen de şairler şehri olarak isimlendirilmiştir.

İstanbul ilimizin eşsiz simgelerinden biri olan Kız kulesi isimli zarif yapıda yine ilçemiz sınırları içersinde yer almaktadır.

Üsküdar ilçemiz iki yakası nadide tepelerden oluşmuş oldukça derin ve denize açık bir vadinin içerisinde kurulmuştur. Ülkemiz turizminin en önemli merkezleri arasında yer alan Büyük Çamlıca Tepesi ve Küçük Çamlıca Tepesi ilçemizin nadide güzellikleri arasında yer almaktadır. Üsküdar ilaçlama şubemiz ile bu eşsiz güzelliklerin bilincinde olup ilaçlama yöntemlerimizi de buna göre şekillendiriyoruz.

İlçemizde yer alan mahallelerimiz, Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmud Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Çengelköy, Cumhuriyet, Ferah, Güzeltepe, İcadiye , Kandilli, Kirazlıtepe , Kısıklı, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Kuleli, Küplüce, Kuzguncuk, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selami Ali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Validei Atik, Yavuztürk ve  Zeynep Kamil mahalleleridir.

Dinamik ilaçlama firması olarak güzide ilçelerimiz arasında yer alan ilçemizde Üsküdar ilaçlama şubemiz ile siz ilçe sakinlerimizin her türlü haşere ve kemirgen sorunlarınıza kalıcı ve garantili çözümler sunmanın yanı sıra, çevre ve insan sağlığının teminatı olmaya devam etmekteyiz.

Profesyonel olarak çalışan personellerimiz, sorumluluklarının bilincinde olup çevreye olan duyarlılıkları ile de örnek teşkil etmektedir.

Üsküdar  ilaçlama şubemizi tarafından verilen hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için Çare ilaçlama danışma hattımızı arayabilir yada on line olarak bilgi edinebilirsiniz.

İş yerlerinin Teftiş ve denetimlerinde özellikle zabıta ekipleri ve sağlık kurumları haşere kontrolü yapmaktadır. Sektör farkı gözetilmeden her alnın kendi içinde denetimi yapılmaktadır. Fakat denetimler öncesinde alınan sağlık önlemleri yapılan çalışmalarda ortaya çıkmaktadır. Her hangi bir zararlının alanda görülmesi ise iş yerinin kapatılmasına kadar gitmektedir. Bu tarz bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka önceden gerekli önlem alınmalıdır. Denetim amacından daha ziyade toplum sağlığı için alınması gereken önlemdir. Üsküdar böcek ilaçlama garantisinde içinde verilen konuların başında denetimlerde sorunsuz olmak gelmektedir. Her hangi bir denetim raporunda sağlık koşullarının haşereler tarafından yapılan bir etmenden dolayı olumsuz olması da tüm zararları karşılamaktadır. Zararlı olan en küçük canlı ortamda bulunmaz. Garanti içinde de özellikle altı çizilerek verilmektedir.

Gözümüz ile rahatlıkla gördüğümüz zararlılar yanında biz yokken ortamları kullanan diğer canlılar olabilmektedir. Bunların başında ferler gelmektedir. Fare haşeresi ile mücadele etmekte gene firmanın avantajlı, garantili hizmetleri arasında olmaktadır. Kısa zamanda bu tür canlılardan kurtulmak ve rahat bir şekilde denetimlere katılmak için ilaçlamadan başka bir yöntem söz konusu değildir. Bünyesinde bulunan ar-ge personeli gün geçtikçe yeni ilaç, teknik cihaz denemesini yapmakta ve bu sayede hizmet kalitesi rakiplerinden birkaç basamak ileride olmaktadır. Ortamın kesin olarak arınıklığı sağlanması için özellikle tatil gününde detaylı inceleme ve ilaçlama yapılması gerekmektedir. Bunun yanında ilaç kullanılmasından sonra alanın bol su ile yıkanması gereklidir. İlaç kalıntısı veya etkisinden iz kalmaması için gerekli önlem firma tarafından alınmaktadır. Ortamlarda ilaçlama yapılması sonrasında, kalıntı olup olmadığı noktasında teknik cihazlar ile ölçüm yapılmaktadır. En fazla bir gün gibi süre içinde alanın yüzde yüz temiz ve sağlıklı olması sağlanmaktadır.