Sultanbeyli Böcek İlaçlama

Sultanbeyli ilçemiz on beş adet mahalleden oluşan İstanbul ilimizin gelişmekte olan, coğrafi yapısı ile de önemli bir yere sahip ilçelerimiz arasında yer almaktadır.

Çok eski bir tarihe sahip olan Sultanbeyli, Bizans ve Roma imparatorlukları dönemlerinde de idare merkezi olarak önemli bir konuma sahip olmuştur.

Bu ilçemiz Türkiye’nin tüm illerinden göç alan bir ilçe olduğu için bir nevi Türkiye’nin mozaiğini oluşturmaktadır.

Sultanbeyli ilaçlama şubemiz ile sizlerin her türlü böcek ve haşere sorunlarınızı yerinde inceliyor, sizlerin haşere problemlerinize kalıcı çözümler sunmanın yanı sıra, sizin ve çevre sağlığınızın da garantisi olmaya devam ediyoruz.

Sultanbeyli ilaçlama şubemizde yer alan konusunda uzman olan ilaçlama personellerimizin, eğitimlerine sürekli olarak devam ediyor, sizlere en modern şartlarda hizmet verebilmek için gün be gün kendimizi yeniliyoruz.

İlaçlama firmalarının yaz mevsimlerinde sayısı bir anda artmakta diğer zamanlarda ise sayısı azalmaktadır. Sezonluk şirket kurulup kapatılmaktadır. Yazın kurumsal bir kimlikmiş gibi karşımıza çıkan her hangi bir resmiyeti olmayan firmalar kış mevsimlerinde başka bir alanda karşımıza çıkarak hizmet vermeye çalışmaktadır. Sultanbeyli böcek ilaçlama firması 20 yıldır yaz kış hizmet sunmaktadır. Kışın böcek ilaçlama firmasına ihtiyaç duyulmaz sanılmaktadır. Fakat yaz önlemeleri kıştan alınmaklt6adır. Metkim firması hizmet sunmada rakiplerine oranla on kat önde yer almaktadır. Farklı uzmanlardan oluşan ekipleri aynı zamanda evlere veya alanlara hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Etrafınızda bulunan metkim şubeleri yerinden hizmet için kurulmuştur. Her şubesi başlı başına bir merkez olarak çalışmaktadır. Çalışmalarında öncelikli olarak müşteri memnuniyeti baz alınmaktadır.

Hızlı hizmet ve kesin çözüm sadece firmadan geçmektedir. Kullandıkları hizmet ürünleri ise teknik cihazlar kadar önemli bir bölüm olmaktadır. İlaçlama sahasında bu güne kadar cıkmış olan teknolojik cihazın ilk kullanım yeri metkim firması olmaktadır. Bünyesinde bulunan ar ge birimi tarafından cihazlar incelenmekte ve uygun görülenler kullanılmaktadır.Her hangi bir eksik yönü bulunan cihaz kesinlikle şirkete dahil edilmez ve kullanılamaz. Teknik cihazların sorun yarattıkları noktaların başında dengeli ilaç salanımı gerçekleştirmemesi ileri gelmektedir. Bir odada yoğun ilaç olması yanında başka oda da aynı yoğunlukta ilaç bulunmaz.

Bu da ilacın verimini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Sadece koku yayılması olarak kullanılan cihazlarda ise zehirlenmeler sıklıkla karşılaşılmaktadır. İlaç ve teknolojik cihazların kullanılmasında gösterdikleri üstün secicilik uzun yıllardan beri şirketin ayakta kalmasını sağlanmaktadır. Her devirde adından bahsettiren firma bu güne kadar ki işlerinde yüzde yüz başarısı ile ön plana çıkmada haklı olmaktadır. Vermiş oldukları garanti bu güne kadar kullanılmamıştır.