Sancaktepe Böcek İlaçlama

Sancaktepe ilçemiz toplamda on sekiz mahalle ve bir köyden oluşan nüfus yönünden oldukça kalabalık bir yapıya sahip olmasının yanı sıra konum olarak da stratejik bir öneme sahiptir. Nüfus bakımından ilçemiz İstanbul ortalama ilçeler nüfus yoğunluğunun kat be kat üstündedir. Bu ilçemiz aynı zaman da havza niteliği taşıması sebebi ile de sürekli olarak göç almaya devam etmektedir.

Sancaktepe Sadece 50 TL ANINDA GARANTİLİ İLAÇLAMA

İlçemizin güney kısmında Maltepe ve Kartal, kuzeyinde Çekmeköy doğusunda ise Sultanbeyli ilçelerimiz yer almaktadır.

Sancaktepe ilçemiz Yenidoğan, Sarıgazi ve Samandıra gibi beldelerimizin birleşmesi sonucunda oluşmuştur.

Sancaktepe ilaçlama şubemiz ile sizlerin ve çevre sağlığını öneminin bilincinde olarak, profesyonel ekipmanlar kullanarak hizmet kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Sizlerin tüm haşere problemlerinizi en ekonomik koşullarla ve profesyonel olarak çözen firmamız aynı zamanda kişileri bilinçlendirme amacı ile seminerler vermeye devam etmektedir.

Dinamik ilaçlama sancaktepe ilaçlama şubesi ile sadece ilaçlama hizmet vermekle yetinmeyip insanların bu konu hakkındaki bilinmeyenleri ortadan kaldırarak bilinçli bir toplum olmamızda da öncülük etmeye çalışmaktadır.

İçeriğinde bulunan zehirli kimyasal ilaçlarla zararlıları ve bunların yol açtığı hastalıkları yok etmek için uygulanan mücadele yöntemine kimyasal mücadele yani ilaçlama denir. Haşere sorunlarından kalıcı olarak kurtulabilmek için üç ana mücadele yöntemi kullanılmaktadır. Bunlar sırası ile Kimyasal Mücadele, Biyolojik Mücadele ve Fiziksel Mücadele yöntemleridir.

Öncelikli olarak her ilacın tüm haşere türlerine karşı etkili olmasının mümkün olmadığının bilinmesi gerekmektedir. Her haşere farklı bir vücut anatomisine sahiptir ve haşere üzerinde kullanılacak olan ilaç ve ekipmanlarda buna paralel olarak değişiklik göstermektedir.

Uygulama yapılacak alan için ilaçlama yöntemi belirlenirken dikkat edilmesi gereken temel unsurlar göz ardı edilmelidir. Alan üzerinde hangi tür haşereye karşı ilaçlama yapılacağı uygulama yapılacak alanın fiziki yapısı ve alan etrafında bulunan çevresel etkenler olarak belirlenebilir.

Tüm bu ana unsurları dikkate aldıktan sonra ilaçlama yapılacak haşerenin yapısına göre ilaçlama yöntemlerini Kokusuz ilaçlama, Kokulu İlaçlama, Jel İlaçlama, Kemirgen mücadele, Larvasit Mücadele ve Hacimsel mücadele olarak ana başlıklar altında inceleyebiliriz.