Pendik Böcek İlaçlama

Pendik ilçemiz İstanbul ilimize bir nevi giriş kapısı niteliği taşımaktadır. İstanbul’un Anadolu’dan görünen ilk yüzü olma özelliğini taşıyan ilçemiz, doğusun da Tuzla, batısında Kartal ilçemiz, kuzeyinde Sultanbeyli ve güneyde ise Marmara Denizimiz ile çevrilidir.

Bu ilçemiz jeolojik olarak stratejik bir konumda yer alması sebebi ile tarihte çok çeşitli toplulukların himayesi altına girmiştir.

İlçemizde yer alan mahallerimiz, Batı mahallesi, Bahçelievler, Ahmet Yesevi, Çamlık, Çınar dere, Çam çeşme, Dumlupınar, Doğu, Ertuğrulgazi, Esen yalı, Esenler, Fatih, Fevzi çakmak, Güzel yalı, Güllü bağlar, Kavak pınar, Harman dere, Kaynarca, Orhan gazi ve Kurtköy dür.

İstanbul ilimizin Anadolu’ya bakan yüzü olan Pendik ilçemiz ve ilçemizde yer alan tüm mahallelerimizde Pendik ilaçlama şubemiz ile siz ilçe sakinlerimize hizmet veren Çare ilaçlama firması güler yüzlü hizmet anlayışını kalite ve garantili ilaçlama yöntemleri ile birleştirmektedir.

Yeşil alan oluşturma sevdası ile parklar ve bahçeler bakımsız alanların arasında yer almaktadır. Şehir merkezlerinde yer alan bu alanlar belli zaman sonrasında haşerelerin ve böceklerin konaklama yeri olmaktadır. Ayrıca evlerin ve sitelerin bahçeleri de yeşil alan olarak kullanılmaktadır. Yaz sıcaklarından bir nebzede olsa nefes alınacak, toprakla buluşulacak yer olması için bu alanlar düşünülmektedir. Her ne kadar yeşillikler ile doldurulsa da, yeşillikler arasında sineklerin beslenmesi ve gizlenmesi kaçınılamaz olmaktadır. Haşere ve böceklerin ortaya çıkarttığı sorun aslında insan kaynaklı olmaktadır. Sulanan cimlerin içinde haşerelerin yaşaması kolaylaşmaktadır. Haşerenin su bulma sorunu ortadan kalktığı için ise cevre sorunu yaşanılmaya başlamaktadır. Her sorun peşinde çözüm arayışını getirmektedir.

Bahçıvanlar tarafından bilinçsiz bir şekilde toprağın ilaçlanması sonrasında yeşil zemin bir yıl içinde kurumakta ve tekrar bitki yetiştirilmek istendiğinde ise mümkün olmamaktadır. Bu kadar sorun içinde toprağın tekrar verim kazanması için etraftan veya torf denilen topraktan satın alınması gerekmektedir. Çoraklaşmış olan toprakların altında yatan etmen ilaç ve gübre kullanımında gösterilen özensiz kullanımdır. Tüm bu mücadele içinde bir tek pendik böcek ilaçlama firması cimlerde yüzde yüz başarı ile ilaçlama yapabilmektedir. Kullandıkları ilaç bileşeni hem cimleri beslemekte hem de sinek, parsa gibi zararlıların ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Zararlılara karşılık gösterdiği bu üstün başarısı diğer firmalar tarafından taklit dilemeye çalışılsa da aynı başarı gösterilememiştir. Cim ekme işi bina ve apartman sakinlerinin masraflı işleri arasında olmaktadır. Bu kadar masraf üzerine birde yanlış ilaç kullanımı ile zarar görmesi istenilmez. Bu nedenle sizlerde rahatlıkla metkim firmasından hizmet alıp hem sağlıklı bir nefes alırken hem de bahçenin sağlıklı bir ortama kavuşmanı sağlayabilirisiniz. Cim ve ağaçların en küçük bir tahribat veya zarar görmesi ise firmanın garantisi kapsamında olmaktadır.

İSTANBUL’DA HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER İLÇE VE SEMTLER
Adalar Çatalca Küçükçekmece Büyükçekmece
Avcılar Eminönü Maltepe Kartal
Bağcılar Esenler Pendik Zeytinburnu
Bahçelievler Esenyurt Sarıyer Beyoğlu
Bahçeşehir Eyüp Silivri Kağıthane
Bakırköy Fatih Sultanbeyli Ümraniye
Bayrampaşa Gaziosmanpaşa Sultangazi Beykoz
Beşiktaş Güngören Şişli Kadıköy
Çekmeköy Sancaktepe Şile Tuzla
Üsküdar Ataşehir Arnavutköy Beylikdüzü
İstanbul’un BÜTÜN İlçe ve Semtlerine 7/24 Garantili Teknik Servisimiz Vardır.