Maltepe Böcek İlaçlama

İstanbul ilimizin Marmara kıyısında yer alan ilçemiz, Kadıköy, Kartal, Sancektepe ve Ataşehir ilçelerimiz ile komşu olan bir konuma sahiptir.

Maltepe ilçemiz toplamda on sekiz mahalleden oluşmaktadır. Bu mahallelerimiz Altay çeşme, Altın tepe, Aydın evler, Bağlar başı, Gülsuyu,  Başı büyük, Yalı, Büyük bakkal köy, Cevizli, Çınar, Esen kent, Gülen su, Zümrüt evler, Feyzullah, Fındıklı, Girne,İdeal tepe, Küçükyalı’dır.

İlçemizde Çare ilaçlama firması Maltepe ilaçlama şubemiz ile hizmet vermektedir. İlçeye ait nüfusun tamamı şehirde yaşamaktadır. Bu nüfusun yaklaşık olarak % 45’lik kısmını kadınlar kalan bölümünü erkeler oluşturmaktadır.

İlçemizin  Büyükbakkal ve Başıbüyük semtlerinden çıkarılan kaynak suları İstanbul’da yaşamlarını sürdüren halkımızın içme suyu ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaktadır.

Maltepe ilaçlama şubemiz ile siz değerli Maltepe sakinlerinin dezenfeksiyon, haşere ve kemirgen sorunlarınıza karşı en son teknolojik ekipmanlar kullanılarak ve konusunda sertifikalı personeller ile hizmet vermektedir.

Evlerin özellikle yazlıkların en büyük sorunları arasında haşere ve böceklerle mücadele gelmektedir. Hastalık taşıma noktasında gösterdikleri görev ise kusursuz olmaktadır. Küçük bir ısırıkla cildin tamamen savunmasız kalması sağlanmaktadır. Sinek ısırığı olarak masumane düşünmek özellikle çocuklarda zararının göz ardı edilmesi şeklinde olmaktadır. Çocuklu ve yaşlı evlerinde sağlık bakanlığından onaylı olarak ilaç kullanılsa bile yeteri kadar koruma sağlandığı söz konusu olmaz. Uzman bir kadro ve yeterli deneyime sahip olan firmalardan yardım alınması gerekmektedir. İstanbul için tek önerilebilecek olan firma ise maltepe böcek ilaçlama olması gereklidir. Ev veya yazlık alanların ilaçlanmasında gösterdikleri başarı oranı yüzde yüz olmaktadır. Her hangi bir detay atlanılmadan ilaçlama yapılmaktadır. Kullanılan ilaçlar karma ilaç denilen aynı anda birden fazla haşereye etki eden türden olmaktadır. Zaman ve ekonomiklik yönünden ise alanlara en uygun yöntem kullanılmaktadır. Kullanılan ilaçlar Dünya sağlık örgütü tarafından izin verilmiş olan ürünlerdir. Teknik cihazları ise sektörün öncüsü olan cihazlardır. Bilim ve bilimsellik bir arada olması yanında tecrübe ile ortamlar emanet edilmektedir. Her yapılan ilaçlama sonrasında garanti verilmesi ve bu garanti süresince en küçük aksaklık gene müşteri temsilcisi tarafından dikkate alınmaktadır. Her öneriyi kaleme alan firma yüzde yüz başarının adresi olması ile sağlığı bir arada sunmaktan gurur duymaktadır. Ekonomik bir ilaçlama yaptırmak için en uygun zaman içinde bulunduğumuz ay olmaktadır.

Bu zamanın kaçırılmış olması ise ilerleyen zamanlarda birden fazla ilaç kullanılmasını sorunlu kılmaktadır. Bağışıklık kazanmış olan ve erişkin seviyesine gelmiş olan canlılara karşılık mücadele edilmesi noktasında zorluklar yaşanmaktadır. Birde yeni doğumların meydana gelmesi ise haşerenin kısa zamanda sayısını katlamasına neden olmaktadır. Haşerelerden kurtulmak için gerekli olan dönemde ilaçlanmalı, kesinlikle dönem atlanılmamalıdır.