Maltepe Belediye İlaçlama

Maltepe böcek ilaçlama şubemiz 2002 yılından bu yana ilaçlama hizmetlerine devam etmekdir bu doğrultuda hastane,ev,bina,bahçe,okul,apartman ve bir çok ilaçlama hizmeti veren şubemiz her geçen gün müşteri ağını artırmaktadır.Sizlerin güveniyle her geçen gün büyüyen maltepe böcek ilaçlama,her geçen gün kampanyanlarını artıtadır.Böceklerden kurtulmak için haftanın 7 günü 24 saat servimiz vardır

Maltepe belediye ilaçlama programı kapsamında ,sinek ,sivrisinek ve bir çok haşere türü ile mücadelemiz devam etmektedir .İlaçlamadan önce sivrisinek üreme kaynaklarını tespit ederek, bir program yapıyoruz. Üreme döneminin başlaması nisan ayına denk geliyor. Nisan ayından ekim ayına kadar ilaçlama döneminin devam etmesi gerekiyor. Her türlü durgun su sivrisinek için üreme kaynağıdır. Ayrıca derelerin durgun bölümlerinde de üreyebiliyorlar. Bunun için sürekli ilaçlama yapan dere ekiplerimiz mevcuttur.

Belediye ilaçlama çalışmaları kapmasında gelen istek ve talepler üzerine 8 gezici servisimizle Maltepenin neresinde olursanız olun anında çözüm sunuyoruz.Bütün ilaçlama uygulamarımız %100 garantili ve ekonomik fiyatlarıdır.Özellikle bu yaz artış beklediğimiz böcek ve kemirgenler ile daha hızlı mücade etmek için ilaçlama filomuza yeni araçlar aldık..Bu yeni alınan araçlar ile uygulanan İlaçlama  çalışmalarında “Cihazımız 300 litre ilaç alabilme hacminin yanında, 310 derece yatay ve 220 derece dikey hareket edebilme özelliğiyle girilmesi zor olan noktalarda bile etkili bir makinedir.

Alınan cihaz sayısmızla personel sayısını artıra Maltepe ilaçlama,ev ilaçlama kampanyasıyla bütün evlerdeki hamam böceği sorunun kökten çözmeyi amaçlamıştır.Bütün ilaçlamardan sonra yasal belgelerimizi bırakan Marmara ilaçlama’nın bünyesinde Ziraat Mühendisleri çalışmaktadır.

Özellikle son yıllarda artan korsan ilaçlamacılar artık maltepe bölgesinde de gözükmektedir.Son aylarda hastelerimizde  ilaçlama sebebiyle zehirlenen hastalar görülmektedir.Bu korsan ilaçlamacılar böcek ve haşereleri yüksek dozda kimyasal ilaç kulanarak yok ederken insan sağlığınıda bir süre sonra zarar vermektedir.Her yazımızda üstüne ısrarla vurguladığımız bir konu olan böcek türü için özel hazırlanmıl ilaçlarla ilaçlama uygulanması gerekir tekrar hatırlatmak isteriz.Bazı böcekler trake sistemi solumun yaparken bazı böcekler ise akciğer solumu yapmaktadır.Bu yüzden trake sistemi solunum yapan böcekler ile akciğer solunumu yapan böceklere aynı ilaç uygulanması hem etraftaki bitkilerin hemde insanların sağlığınızı zarara uğratır