Kadıköy Böcek İlaçlama

İstanbul ilimizde Anadolu yakasında yer alan ilçemiz kültür ve sanat aktiviterinin kalesi konumundadır. İlçemizin doğusunda Maltepe, batısında eşsiz İstanbul Boğazı, kuzeyinde Üsküdar, güneyinde ise Marmara Denizi yer almaktadır.

Kadıköy ilçemiz toplamda altı tepe üstüne kurulmuştur. Sırası ile bu tepeler doğu kesimden batıya doğru Göztepe, Acıbadem, Fikirtepe, Altıyol, Cevizlik ve Koşuyolu’dur.

Özgürlük Parkı, Fenerbahçe Parkı, Göztepe Parkı, ve sahil boyunca devam eden yeşil alanlar ilçemize ayrı bir güzellik katmaktadır.

Haydarpaşa’dan başlayıp Bostancı’ ya kadar uzanan yaklaşık yirmi bir kilometre uzunluğunda olan sahil şeridine sahiptir.

Çare ilaçlama firmamız Kadıköy ilçemizde yer alan Kadıköy ilaçlama şubesi bu ilçenin kalite ve yaşam standartlarına uygun dünya sağlık örgütünün öngördüğü şekilde, çevre ve insan sağlığını her şeyden üstünde gören bir anlayış ile hizmet vermektedir.

İlçemizde birbirinden güzel toplam 21 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallerimiz sırası ile Acıbadem, Bostancı, Caferağa, Hasanpaşa, Osmanağa, Koşuyolu, Rasimpaşa, Caddebostan, Fenerbahçe, Dumlupınar, Erenköy, Eğitim, Feneryolu, Göztepe, Fikirtepe, Kozyatağı, Sahrayıcedit, Merdivenköy, Zühtüpaşa, Suadiye, Ondokuz mayıs mahalleleridir.

Kadıköy ilçemiz sadece tarihi ile değil bu günüyle, gençleri ve yaşlıları ayrı bir güzelliğe ve inceliğe sahiptir. İstanbul’umuzun gözde semtleri arasında yer alana ilçemizde Kadıköy ilaçlama şubemiz ile bizlerde gerek insan gerek ise çevreye olan duyarlılığımızı en üst seviyede tutarak ilçemize haşeresiz ve steril bir ortam sağlamak amacı ile var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Ayrıntılı bilgi almak ve kampanyalarımızdan yararlanmak için danışma hattımızı ücretsiz olarak arayabilirsiniz.