Böcek İlaçlama Kadıköy

Böcek ilaçlama Kadıköy firması arayışınız için profesyonel çözümlerle hizmet vermekteyiz. Fare, böcek, akrep, yılan, pire ve daha birçok haşereyi yok ettirmek için başvuru yapabilirsiniz.
Sıvı İlaç Uygulama Türü
İlaçlamaların kendi içerisinde türleri vardır ve sıvı ilaçlama en yaygın şekilde kullanılan çeşitlerden biridir. İç mekanlarda ve çevre ilaçlamasında sıvı ilaçlama kullanılmaktadır. Uygulamada genel haşere türlerinin kapsamlı şekilde etkisiz hale getirilmesi hedeflenmektedir. Ancak genel sıvı ilaçlama yapılırken pire ve tahta kuruları için daha yoğun bir ilaçlama söz onuşudur. Kan ile beslenen bu canlılar, bulundukları alandan tamamen dezenfekte edilmeleri için titiz şekilde çalışma gerçekleşmektedir.
Kalıntı Riskini En Aza İndiren İlaç Jel İlaçlar
Jel ilaçlama şekli, sıvı ilaçlama türlerine göre kalıntı bırakması açısından daha avantajlı bir yöntemdir. Hamamböceklerinin çok yoğun olduğu alanlarda, kalıcı jel uygulamasından faydalanabilirsiniz. Kimyasal kalıntısı az olan bu ilaçta, etrafa verilen zarar da azalmaktadır. İstila edilen ev ve iş yerleriniz için Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı uygulamalardan talep edebilirsiniz.Kadıköy ilaçlama olarak teknik destek alabilirsiniz.
Fareler Nasıl Etkisiz Hale Getirilir?
Zehirli yem ile etkisiz hale getirme en yaygın fareyle baş etme yöntemidir. Bir ortamda yer alan kemirgenler, sağlık açısından sorun yaratabilmekte ve elektronik malzemelere zarar verebilmektedir. Bu nedenle açık bir yere ya da gizlenebilecekleri yerlere zehirli yemler konur ve bu şekilde kendiliğinden ölmesi hedeflenir. Ancak zehirli yemin yerleştirildiği yerde başka hayvanlar, ayırt edemeyecek durumdaki bebekler veya durumdan haberi olmayan kişiler olmamalıdır. Aksi halde başka canlılar zarar görebilir. Zehirli yem dışında farelerle mücadele için canlı yakalama tuzaklarına başvuru yapılabilir. Hayvanları öldürmek istemeyen kişiler için bu yöntem son derece idealdir. Yakalanan hayvan uzaklaştırılarak bu şekilde onun da yaşamına saygı duyularak etkisiz hale getirilmiş olur.http://www.sahinogluilaclama.com/ sitesinden bilgi alabilirsiniz.