Beykoz Böcek İlaçlama

Boğazın incisi olarak tanımlanan Beykoz ilçemiz doğusunda Şile, batısında İstanbul Boğazı, kuzeyinde Karadeniz ve güneyinde Üsküdar, Çekmeköy ve Ümraniye ilçeleri tarafından çevrelenmiştir.

Beykoz ilçemiz eşsiz doğa güzelliklerine sahip olmanın yanı sıra sosyal ve kültürel olarak da oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir. Tarihini incelediğimizde ise bundan yaklaşık olarak yedi yüz yıl öncesinde Türkler tarafından yönetilmeye başlayan ilçemiz de Osmanlı Padişahları için yaptırılan eşsiz mimarilere sahip av köşklerinin oldukça fazla olmasına dikkat etiğimizde ilçemizin tarih eğlence ve av merkezi olarak görev yaptığı anlaşılabilmektedir.

Beykoz ilaçlama şubemiz ile ilçemizde var olan tüm haşere sorunlarına karşı teknolojiyi yakından takip ederek, konusunda deneyim sahibi personellerimiz ile günü ger saati ve haftanın yedi günü faaliyet göstermekteyiz.

Beykoz ilaçlama şubemiz hakkında detaylı bilgi almak ve haşere ve kemirgen problemlerinize kalıcı çözümler almak için danışma merkezimizi arayınız.