Agita 100 gr Sinek İlacı

Kullanılma yerleri : Agita, süthaneler ve besin üretim yerleri, hayvan barınaklarında bulunan karasineklerle mücadele amacıyla kullanılır.

Boyama : Agita ılık su ile karıştırılarak boyama yapılabilecek kıvama getirilir. Hazırlanan karışım duvar veya tavan alanına yetecek kadardır. Boyanmayan alanlara veya renk değişikliği istenmeyen kısımlara, şeritler halinde kesilerek hazırlanan ve üzerleri aynı karışımla boyanmış kartonlar asılabilir. Bu uygulama seçeneğiyle 6-8 hafta süreyle kalıcı etki sağlanır.

Sprey : Agita ılık su ile püskürtücünün deposunda karıştırılır. Hazırlanan karışım bir binaya veya  duvar veya tavan alanına yetecek kadardır. Bu uygulama seçeneğiyle 4-6 hafta süreyle kalıcı etki sağlanır. Püskürtme işlemine 30 dakikadan daha fazla ara verilmesi halinde, tekrar uygulamaya geçilmeden önce karışımın iyice çalkalanması gerekir. Agita % 10 WG karışımının yapıldığı gün veya hazırlanmasından hemen sonra uygulanması önerilir. Kirli, aşırı gözenekli veya yeni kireçlenmiş yüzeylere uygulanmamalıdır.

Uyarılar : Agita % 10 WG uygulanmasından önce açıkta bulunan yiyecekler ve kaplar kaldırılır. Arılar için zararlıdır. Kullanılmış ilaç kapları iyice boşaltıldıktan sonra ezilerek çöpe atılır. İlaç artıklarının akarsu, göl ve kanalizasyonlara dökülmemesi gerekir. İnsanlar için de zehirlenme sakıncası söz konusu olduğundan, kullanıcıların ilaçla temasını en aza indirecek önlemleri alması gerekir.

 

Ürün Fiyatı: 20 TL + KDV